Menu bez glutenu

Nie tolerujesz glutenu? Nie przejmuj się, w Restauracji Patio ze spokojem zjesz smaczny, pięknie podany i w pełni wartościowy posiłek! Nasz zespół od lat specjalizuje się w daniach kuchni bezglutenowej. Dzięki temu osoby nie tolerujące glutenu oraz chorujące na celiakę nie muszą rezygnować z wizyty w restauracji! Od 2014 roku należymy do ogólnopolskiego programu „Menu bez glutenu”, który realizowany jest przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. 

Staramy się, aby większość propozycji w naszej karcie menu była dostępna dla naszych Gości również w wersji bezglutenowej. Sam proces przygotowywania potraw w naszej kuchni jest zawsze ściśle monitorowany.  Z najwyższą starannością dobieramy nie tylko składniki poszczególnych potraw, ale też naczynia, w których je przygotowujemy. Dbamy, aby dania bezglutenowe nie miały styczności z innymi potrawami przygotowywanymi w sposób tradycyjny. Nieustannie szkolimy się w tym zakresie i staramy poszerzać swoją wiedzę.

Każde zamówienie poprzedzamy szczegółowym wywiadem przy składaniu zamówienia, dlatego też bardzo prosimy o poinformowanie kelnera, że są Państwo na diecie bezglutenowej.

Wszystkie dania dostepne w wersji bezglutenowej są  oznaczone ikonką przekreślonego kłosa Danie bezglutenowe

Zapisz się do newslettera

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij