Wiosenne menu w odświeżonych wnętrzach

21/03/2016
- Restauracja Patio
Wiosenne menu w odświeżonych wnętrzach

Kochani czy Wy też już czujecie powiew nadchodzącej wiosny? My w restauracji Patio tak! Czujemy tą cieplejszą i przyjemniejszą wiosenną aurę dlatego już niedługo będziecie mieli okazje spróbować naszych smakowitych nowości w karcie wiosennej i razem z nami przywitać wiosnę. W tym roku na pożegnanie zimy zatop nie tylko Marzannę, ale zatop się także w wiosennych smakach naszych potraw.

W wiosennej karcie jak już wspominaliśmy wcześniej na blogu królować będzie zdrowa, pełna witamin i smaczna kasza jaglana. Nasz szef kuchni Wiktor Moczek zaskoczy Was na jak wiele sposób i jak wykwitnie można podawać wydawałoby się pospolitą i nudną kaszę jaglaną!

Zapraszamy więc do nas, tym bardziej, że oprócz miłej jak zawsze obsługi przywita Was także nowe, odświeżone oblicze naszej restauracji. Tak jak na wiosnę przyroda budzi się do życia tak i my postanowiliśmy odświeżyć swoje wnętrza. Przekonajcie się sami, u nas nie tylko na talerzu króluje wiosna, ale także wokół, zapraszamy serdecznie!

2020

Maj (1) Kwiecień (5) Marzec (2) Luty (1) Styczeń (1)

2019

Kwiecień (4)

2018

Grudzień (1) Październik (2) Czerwiec (1) Maj (1) Kwiecień (1) Marzec (2)

2017

Październik (1) Sierpień (1) Czerwiec (1) Maj (1) Kwiecień (1) Marzec (1) Luty (1)

2016

Grudzień (2) Październik (1) Marzec (3) Luty (3) Styczeń (1)

2015

Grudzień (1) Listopad (1) Październik (2) Wrzesień (2) Sierpień (1) Kwiecień (1)

2014

Grudzień (2) Listopad (1) Wrzesień (1) Lipiec (1) Maj (1)
Archiwum wpisów

Zapisz się do newslettera

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij