Dla dzieci

Restauracja Patio to miejsce od zawsze przyjazne dzieciom! Z myślą o naszych najmłodszych gościach przygotowaliśmy nie tylko dziecięce menu ale też specjalną "strefę psotnika", która mieści się w hotelowym lobby. Zapraszamy serdecznie na rodzinne obiady! 

Zdajemy sobie sprawę, że zapanowanie nad rozbrykanym maluchem to nie lada wyzwanie, a rodzinne wyjście do restauracji nie zawsze jest proste. Dlatego też postanowiliśmy, że postaramy się pomóc Państwu w zorganizowaniu rodzinnego spotkania. Przygotowaliśmy szereg niezbędnych udogodnień, zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i starszaków oraz wyjątkowe, dziecięce menu. 

Menu dla dzieci

Na naszych najmłodszych Gości czekamy z pysznymi daniami w ramach dziecięcej karty menu! Domowe kopytka, paluszki z kurczaka w panierce z płatków Corn Flakes czy delikatne klopsiki z indyka z warzywami - to tylko niektóre ze smakowitych propozycji dla najmłodszych. Sama karta została przygotowana w formie kolorowanki z kulinarnymi zagadkami, aby Państwa pociechy nie nudziły się podczas oczekiwania na posiłek.

Menu dla dzieci

Dziecięca strefa psotnika :)

Oczekiwanie na posiłek nie musi być nudne! Z myślą o naszych małych Gościach w hotelowym lobby powstała specjalnie zaaranżowana, wydzielona "Strefa Psotnika". Najmłodjsi znajdą tu interaktywny panel z grami, kolorowanki z kredkami, książeczki i mnóstwo zabawek.

Drodzy Rodzice - niezmiennie prosimy Was, aby Wasze pociechy w strefie zabaw znajdowały sie zawsze pod opieką dorosłych.

Dziecięca strefa psotnika :)

CONVENIENCES FOR CHILDREN

Even if you are new parents (or we should rather say, ESPECIALLY if you are new parents) you are most welcome at the Patio Restaurant. We have a whole range of facilities, designed to give you a helping hand during your stay here. Both you and your babies shall feel quite cosy, just like at home.

Special chairs, bibs, colourful plates, cutlery and changing table, too, how convenient it must be, imagine that!

CONVENIENCES FOR CHILDREN

Zapisz się do newslettera

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij