Menu a'la carte

Z przyjemnością prezentujemy menu Restauracji Patio. Znajdą w nim Państwo tradycyjne potrawy kuchni polskiej, wyśmienite ryby i owoce morza, lekkie sałatki oraz autorskie dania, przygotowane z wykorzystaniem najnowszych technik kulinarnych. Nasi goście mogą wybierać wśród dań z karty sezonowej, zmieniającej się wraz z porami roku oraz propozycji w ramach menu a’la carte.

Tajemnicą naszych dań są starannie dobrane, wysokiej jakości składniki oraz lokalne, dolnośląskie przysmaki - wyjątkowe sery łomnickie, miody z trzebnickich pasiek czy tradycyjne lody rzemieślnicze "Od Węgrzyna", prosto z Kotliny Kłodzkiej. Posiłki przyrządzamy francuską techniką sous-vide, dzięki czemu potrawy są zdrowe i lekkostrawne, a mięsiwa zachowują wyjątkową soczystość i delikatność w smaku.

W tygodniu, od 17.00 do 22.00 zapraszamy do Restauracji Patio na smaczny lunch. Wyjątkową sympatią darzymy również rodziny i z myślą o nich przygotowaliśmy specjalne menu dla dzieci, a dla rodziców wrocławski plater mięs i dodatków. 

Zapisz się do newslettera

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij