Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji festiwalu Restaurant Week!

04/10/2016
- Rina Angelow-Rapita
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji festiwalu Restaurant Week!

Drodzy Goście! Od 21 października startuje kolejna edycja ogólnopolskiego festiwalu Restaurant Week Polska! Restauracja Patio z wielką chęcią już po raz trzeci dołącza do tego fascynującego, kulinarnego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji stolików na trzydaniowe doświadczenie restauracyjne autorstwa naszego Szefa Kuchni – Wiktora Moczka!

Festiwal Restaurant Week to jeden z najciekawszych festiwali restauracyjnych na świecie, który od dwóch lat zagościł również w Polsce. Najpopularniejsze edycje w ramach tego projektu z sukcesem od wielu lat odbywają się m.in. w Toronto, Nowym Jorku, Londynie, czy Kopenhadze. Festiwale te na świecie to nie tylko atrakcja dla mieszkańców, ale też gratka dla turystów, którzy, przyjeżdżając całymi rodzinami mają okazję do wypróbowania lokalnej kuchni w najlepszych restauracjach!

Restauracja Patio już po raz trzeci zaprasza Państwa do wspólnej zabawy w ramach festiwalu. Specjalnie na tę okazję Szef Kuchni – Wiktor Moczek, skomponował menu, które nawiązywać będzie do dań z nowej karty sezonowej naszej restauracji. Inspiracją przy tworzeniu festiwalowych kompozycji były dla nas jesienne owoce i warzywa – dojrzewające w pełnym słońcu, aromatyczne jabłka i śliwki, pełne wartości odżywczych i witamin jeżyny, a także wzmacniające odporność buraki, idealne na jesienne chłody… Wszystkie dania festiwalowego menu są u nas dostępne w wersji bezglutenowej.

FESTIWALOWE MENU:

  • Przystawka: Krem z pieczonych buraków i jabłka / kozi ser / buraki kompresowane z imbirem / chips jabłkowy
     
  • Danie główne: Polędwiczka wieprzowa sous-vide marynowana w oliwie rozmarynowej / konfitura śliwkowa / śliwowica łącka / kopytka dyniowe / skorzonera / czarnuszka
     
  • Danie główne wegetariańskie: Crepsy gryczano-jaglane z tofu w płatkach drożdżowych / jarmuż / pesto z pieczonej papryki / emulsja pietruszkowa
     
  • Deser: Roladka / amaretto / mascarpone / gorące jeżyny / lody waniliowe

Czekamy na Was od 21 do 30 października! Cena za trzydaniowe doświadczenie to jedyne 39 zł. Stoliki rezerwować możecie na stronie www.restaurantweek.pl.

2020

May (1) April (5) March (2) February (1) January (1)

2019

April (3)

2018

December (1) October (2) June (1) May (1) April (1) March (2)

2017

October (1) August (1) June (1) May (1) April (1) March (1) February (1)

2016

December (2) October (1) March (3) February (3) January (1)

2015

December (1) November (1) October (2) September (2) August (1) April (1)

2014

December (2) November (1) September (1) July (1) May (1)
Archive

Subscribe to our newsletter to receive exclusive offers and the latest news

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close