U nas zjesz bezglutenowe śniadanie

05/10/2015
- Restauracja Patio
U nas zjesz bezglutenowe śniadanie

Jak pewnie wiecie Restauracja Patio to również restauracja hotelowa. Codziennie rano od godz. 6.45 – 10.45 serwujemy śniadania w formie szwedzkiego stołu dla gości hotelowych  i nie tylko… W ofercie posiadamy śniadania dla niewielkich grup biznesowych. Zatem, zapraszamy na śniadanie! 

Nie mniej jednak skupmy się na gościach Hotelu Patio***. Ostatnio coraz częściej jesteśmy pytani o możliwość serwisu śniadań bezglutenowych. Nasi goście wiedzą, że mamy bezglutenowe menu, serwujemy wiele dań z opcją bez glutenu. Często o ich decyzji dot. wyboru hotelu decyduje właśnie możliwość konsumpcji śniadań bezglutenowych.

Wyszliśmy zatem naprzeciw Państwa oczekiwaniom i niniejszym informujemy, że serwujemy prawdziwe bezglutenowe śniadania. Nasz Szef Kuchni w tym celu dokonał selekcji spośród dostępnych na rynku produktów śniadaniowych, wybrał odpowiednie wędliny, sery i dodatki. Zadbał o odpowiednie przechowywanie składników. Pieczywo bezglutenowe, musli bezglutenowe, dżemy i dodatki – wszystko z myślą o naszych gościach i troską o ich zdrowie. Dania ciepłe – bezglutenowe, oczywiście również serwujemy, na życzenie gości.

Z uwagi na fakt, że jest to nowość zarówno u nas, jak i wśród wrocławskich hoteli – wszystkich gości bardzo serdecznie prosimy o zgłaszanie faktu chęci skorzystania ze śniadanka bezglutenowego na etapie dokonywania rezerwacji. Bo nasze śniadania bez glutenu serwowane są indywidualnie do stolika. 

Nasza obsługa w kuchni i na sali śniadaniowej zadba, abyście Państwo rozpoczęli dzień zdrowo i bezglutenowo. Jak w domu!

Serdecznie zapraszamy!

 

2020

May (1) April (5) March (2) February (1) January (1)

2019

April (3)

2018

December (1) October (2) June (1) May (1) April (1) March (2)

2017

October (1) August (1) June (1) May (1) April (1) March (1) February (1)

2016

December (2) October (1) March (3) February (3) January (1)

2015

December (1) November (1) October (2) September (2) August (1) April (1)

2014

December (2) November (1) September (1) July (1) May (1)
Archive

Subscribe to our newsletter to receive exclusive offers and the latest news

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close