Restauracja Patio Wrocław – słowo o nas

26/05/2014
- Restauracja Patio
Restauracja Patio Wrocław – słowo o nas

Rozpoczynając  naszą przygodę z blogiem  na początku chcielibyśmy się przedstawić. Restauracja Patio istnieje od 1997 roku i na trwałe wpisała się w  kulinarną mapę Wrocławia!

Od początku swojej działalności związana jest z hotelem Patio (wcześniej znanego jako Hotel Exbud). Restauracja Patio – pierwotnie znana jako restauracja Tête – á – Tête słynie z kuchni polskiej i europejskiej. Przez cały czas funkcjonowania udało nam się zdobyć doświadczenie i zaufanie wielu gości. Możemy się poszczyć organizacją wielu imprez zarówno w naszych wnętrzach jak i na terenie okolic Wrocławia.

Główną rolę w naszej restauracji odgrywa Szef Kuchni – Wiktor Moczek , którego sylwetkę chcielibyśmy nieco przybliżyć… Pochodzi z Podbeskidzia, swoją przygodę z gotowaniem rozpoczął w wieku 15 lat w bielskiej szkole gastronomicznej. Wielki pasjonat kulinariów, znakomity kucharz – od 1997 roku Szef Kuchni Restauracji Patio Wrocław. W 2000 uzyskał tytuł Kuchmistrza we Wrocławskiej Izbie Rzemieślniczej, absolwenta elitarnego kursu Paula Bocuse’a z Lyonu oraz laureat wielu konkursów kulinarnych. Jest osobą nieustannie poszukującą nowych i inspirujących go przepisów kulinarnych. Jego kuchnia jest połączeniem rozmaitych stylów, smaków i technik gotowania. Kuchnia polska , europejska, a w szczególności kuchnia włoska to motyw przewodni jego pracy. Kluczem do jego sukcesu jest odważne sięganie do polskiej tradycji łącząc ją idealnie z nowoczesnymi technikami kulinarnymi.

2020

May (1) April (5) March (2) February (1) January (1)

2019

April (3)

2018

December (1) October (2) June (1) May (1) April (1) March (2)

2017

October (1) August (1) June (1) May (1) April (1) March (1) February (1)

2016

December (2) October (1) March (3) February (3) January (1)

2015

December (1) November (1) October (2) September (2) August (1) April (1)

2014

December (2) November (1) September (1) July (1) May (1)
Archive

Subscribe to our newsletter to receive exclusive offers and the latest news

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close