"The Look Of Love" - kolacja dla dwojga !

30/01/2020
- Andżelika Dzikowska
"The Look Of Love" - kolacja dla dwojga !

Tylko dwa tygodnie dzielą nas od 14 lutego - Walentynek, zwanych potocznie Walentynkami. Czy Walentynki nie są dobrą okazją do spróbowania wyjątkowych przysmaków? Uważamy, że tak, dlatego zapraszamy na uroczystą walentynkową kolację do restauracji Patio!

Część z nas ulega tej tradycji, która została nam przekazana z zachodnich krajów, część zaś otwarcie krytykuje to święto – tłumacząc, że jest krzywdzące i dyskryminujące. Każdy ma prawo do własnego zdania; jedni je lubią i uważają że to miły i radosny zwyczaj (których nota bene w naszej kulturze nie jest zbyt dużo), inni niestety nie obchodzą się z nim tak euforycznie, twierdząc, że jest przereklamowane i jest powodem do dodatkowej promocji „wszystkiego co czerwone”:)

My podchodzimy do tego dnia z nastawieniem, iż jest to dobra okazja do przedstawienia naszym gościom kreatywności naszego Szefa Kuchni i stworzenia wyjątkowego menu na walentynki, bazującego na afrodyzjakach. Bo przecież lubimy Was zaskakiwać. I lubimy, jak do nas wracacie popróbować czegoś nowego! I właśnie walentynki są taką okazją. A jeśli jeszcze dodamy do dobrego jedzenia ten romantyczny nastrój, TĄ JEDYNĄ lub TEGO JEDYNEGO – zapowiada się naprawdę miło. A po kolacji – koniecznie spacer uliczkami starego Wrocławia…

A afrodyzjaki? Wierzymy, że sama obecność ukochanej osoby jest już sama w sobie afrodyzjakiem… Ale gdy dodamy to tego starannie skomponowane, wyjątkowe menu, taki wieczór może zmienić się w prawdziwą ucztę smaków!

W tym roku w naszym menu znajdą Państwo m.in. pieczonego łososia, które od wieków, dzięki swej delikatności, uważane są za rozkosz dla podniebienia. Towarzyszyć mu będą różnorodne dodatki tj. guacamole i płatki kwiatów. Będzie również smakowity indyk z risotto z borowowikami, z dodatkiem delikatnej glazury. Czym byłaby jednak walentynkowa kolacja bez słodkiego deseru? Finałem naszego menu będzie więc beza Pavlova z kremem kajmakowym, sorbetem malinowym oraz płatkami czekolady z chili. 

Czy nie brzmi to wszystko kusząco? Czy Walentynki nie są dobrą okazja, by popróbować takich pyszności! My uważamy, że bezwzględnie tak. Duże „tak” na AFRODYZJAKI I wielkie TAAAAAAK na Walentynki we Wrocławiu właśnie w Restauracji Patio!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami walentynkowego menu oraz do rezerwacji stolików.

2020

Maj (1) Kwiecień (5) Marzec (2) Luty (1) Styczeń (1)

2019

Kwiecień (4)

2018

Grudzień (1) Październik (2) Czerwiec (1) Maj (1) Kwiecień (1) Marzec (2)

2017

Październik (1) Sierpień (1) Czerwiec (1) Maj (1) Kwiecień (1) Marzec (1) Luty (1)

2016

Grudzień (2) Październik (1) Marzec (3) Luty (3) Styczeń (1)

2015

Grudzień (1) Listopad (1) Październik (2) Wrzesień (2) Sierpień (1) Kwiecień (1)

2014

Grudzień (2) Listopad (1) Wrzesień (1) Lipiec (1) Maj (1)
Archiwum wpisów

Zapisz się do newslettera

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij