Już do nas zawitało jesienno-zimowe menu!

12/10/2015
- Restauracja Patio
Już do nas zawitało jesienno-zimowe menu!

Do Wrocławia z całą pewnością zawitała jesień.. Jest kolorowo, kasztanowo, i … wietrznie. Czas zatem przygotować się na zmiany pogodowe również od tej kulinarnej strony! 

Sygnałem nadchodzącej jesieni – najbardziej widocznym dla wrocławian są znikające ogródki w Rynku! Nie znaczy to, że jesień oznacza koniec ciepła i dobrego nastroju! U nas zawsze jest gorąca rodzinna atmosfera, a aromaty wydobywające się z kuchni – zachęcają gości do degustacji naszych dań. Z nieskrywaną przyjemnością ogłaszamy zatem – nowa jesienna karta menu jest już z nami!!! Od ubiegłego tygodnia można u nas zasmakować jesiennych dań. 

Co powiecie na tartę gruszkową z serem Gorgonzola na przystawkę czy polędwiczkę z dorsza w sosie kurkowo-rakowym? Zapewniamy – pyszności!

Dla wszystkich oczekujących na nowe pozycje z menu bez glutenu – informujemy, że również i te z sezonowej karty możemy przygotować w wersji bezglutenowej. 

Czekamy na Was! Zaglądajcie do nas, rezerwujcie stoliki na romantyczne kolacje i rozkoszujcie się kulinarnymi darami jesieni!

2020

Maj (1) Kwiecień (5) Marzec (2) Luty (1) Styczeń (1)

2019

Kwiecień (4)

2018

Grudzień (1) Październik (2) Czerwiec (1) Maj (1) Kwiecień (1) Marzec (2)

2017

Październik (1) Sierpień (1) Czerwiec (1) Maj (1) Kwiecień (1) Marzec (1) Luty (1)

2016

Grudzień (2) Październik (1) Marzec (3) Luty (3) Styczeń (1)

2015

Grudzień (1) Listopad (1) Październik (2) Wrzesień (2) Sierpień (1) Kwiecień (1)

2014

Grudzień (2) Listopad (1) Wrzesień (1) Lipiec (1) Maj (1)
Archiwum wpisów

Zapisz się do newslettera

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij